Bobochic na murach Paryża
z udziałem
Pierre-Olivier HOUDRÉ

SPOTKANIE DWÓCH ŚWIATÓW

Zespół Bobochic był zachwycony, mogąc współpracować z grafikiem Pierre-Olivierem Houdré przy tym dużym projekcie. Pomysł wykonania graffiti na sofie był zaskakujący, ale zintegrowanie pracy na paryskiej ścianie przekonało nas definitywnie.

Le choix des couleurs est évidemment en rapport avec notre marque, le noir et le blanc, des couleurs sobres mais raffinées. Quant au produit, le canapé LENA, il s'agit d'un des produits phares de notre marque, un best-seller.

Wybór kolorów jest oczywiście związany z naszą marką, czarno-białe, stonowane, ale wyrafinowane kolory. Jeśli chodzi o produkt, czyli kanapę LENA, to jeden z flagowych produktów naszej marki, bestseller.rnPołączenie stylów sztuki ulicznej i designerskich mebli okazało się zaskakująco interesujące. Po raz kolejny kanapy Bobochic dostosowują się do wszystkich Twoich zachcianek!

KIM JEST PIERRE-OLIVIER HOUDRÉ

W 1997 roku Pierre-Olivier Houdré, alias Star97, zaczął tworzyć graffiti. Jako prawdziwy pasjonat postanowił zaryzykować i uczynił z graffiti swój zawód, rozpoczynając swoje pierwsze profesjonalne projekty w 2010 roku.

Do zespołu Hard-Deco dołączył w 2013 roku, gdzie poznał Mat Décor, profesjonalnego dostawcę sprzętu, eksperta w dziedzinie stolarki i malarstwa dekoracyjnego. Szybko stał się prawą ręką Pierre-Oliviera, doradzając mu i prowadząc go w różnych projektach.

To dzięki swojemu doświadczeniu i fachowej wiedzy, Star97 był w stanie stworzyć to wspaniałe graffiti na ścianach Paryża, podkreślające flagowy produkt Bobochic: kanapy.

Portrait de Vincent Lafaille

Produkt Bobochic® w tym wideo

Kanapa LENA XXL