Rozkładana sofa z materacem

Profitez de -5% supplémentaires sur toute la chambre

Zniżka kończy się za :

DNI
GODZINA
MINUTY
SEKUNDY
Mosaique
Quatre mosaique
24 Produktów
Trier par +

Nasze nowoczesne domy często muszą być doskonale zoptymalizowane, zarówno w celu zaoszczędzenia miejsca, jak i łatwego przechowywania wszystkich rzeczy, których używamy na co dzień. Sofa, niezbędny element naszych domów, jest często głównym meblem w salonie: używamy jej do przyjmowania gości, cieszenia się chwilami relaksu i, w zależności od modelu, do spania.

Zakotwiczone w czasie, zespoły Bobochic opracowały sofy, które są wszechstronne, funkcjonalne i nowoczesne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sof rozkładanych, aby w końcu cieszyć się zoptymalizowanym domem i komfortowym snem.

Wszechstronna rozkładana sofa z materacem do codziennego użytku

Aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby, zarówno pod względem komfortu, jak i praktyczności, zespoły Bobochic opracowały gamę rozkładanych sof zaprojektowanych specjalnie do codziennego użytku. Bardzo łatwa w użyciu, rozkładana sofa w zaledwie kilka sekund przekształca się w łóżko wyposażone w wysokiej jakości materac. Sofę można szybko otworzyć, aby przekształcić salon w sypialnię, pozwalając cieszyć się spokojnym snem.

Dostępna jest również panoramiczna wersja XXL sofy, która nadaje się również do codziennego spania, dzięki czemu można przyjmować gości w optymalnym komforcie.

Ten typ sofy można oczywiście zainstalować w salonie, gdzie będzie pełnić funkcję zarówno łóżka, jak i siedziska. W zależności od rozmiaru, może być również używana w sypialni dla gości. W ciągu dnia będziesz mógł zwolnić miejsce w pokoju, a następnie cieszyć się wygodnym łóżkiem do codziennego użytku.

Nowoczesna, designerska rozkładana sofa z materacem

Daleko od rozkładanych sof, które znaliśmy dwadzieścia lat temu, rozkładana sofa Bobochic na nowo odkrywa codzienne i okazjonalne spanie dzięki przemyślanej estetyce. Zespoły odpowiedzialne za projektowanie każdej sofy kultywują poczucie szczegółowości i zamiłowanie do piękna. Czerpią inspirację z tak różnych dziedzin, jak moda i zaawansowane technologie, aby zaoferować bardzo szeroki wybór stylów: bohemy, współczesny, nowoczesny, nadmorski, skandynawski, retro lub vintage. Każdy salon ma swój własny wystrój i rozkładaną sofę, aby stworzyć harmonijne wnętrze, które odzwierciedla Twój wizerunek. Dbałość o szczegóły znajduje również odzwierciedlenie w doborze materiałów i kolorów: tkanina frotte, skóra lub tkanina, neutralne kolory, które łatwo dopasować, takie jak szary lub beżowy, ale także modne odcienie, takie jak kaczy niebieski lub eleganckie odcienie, takie jak granatowy. Rezultatem jest sofa rozkładana, która może być używana zarówno w dzień, jak i w nocy, ale jest również trwała i wysokiej jakości, co jest wynikiem najwyższej jakości wykonania.

Wybierz rozkładaną sofę Bobochic, prostą lub kątową, panoramiczną lub klasyczną, wybierz materiał i kolor, a następnie ciesz się nowoczesnymi, wszechstronnymi meblami, które będą Ci towarzyszyć każdego dnia w wygodnym salonie.

24 Produktów