Przewodnik

O naszej marce
O naszej marce

Mebel BOBOCHIC® jest przedmiotem analizy podczas całego procesu: od pierwszego pociągnięcia ołówkiem do ostatecznej produkcji.

Wolimy sprzedawać jeden dobry materac lub kanapę niż 500 przeciętnych!

Cały nasz łańcuch logistyczny oddaje do Państwa dyspozycji swoje fachowe doświadczenie.

Poprzez nasz przewodnik zapraszamy Cię do odkrycia świata BOBOCHIC®

KROK 1

PROJEKT

Oferujemy zredukowany katalog mebli, ponieważ promujemy jakość poprzez nasze projekty, nasze tkaniny, nasze kolory, nasze materiały, nasz montaż i naszą cenę!

Każdy element jest przemyślany i zaprojektowany, aby sprostać Twoim oczekiwaniom pod względem jakości, wygody i wzornictwa. Codziennie inspirują nas francuskie i międzynarodowe trendy, aby projektować wyjątkowe i autentyczne meble.

Wszystkie nasze modele są projektowane w Paryżu.

Dowiedz się więcej

KROK 2

PRODUKCJA

Nasza wiedza fachowa

Każdy warsztat Bobochic posiada unikalną specjalizację i fachową wiedzę w zakresie jakości. Jesteśmy dumni, że jesteśmy francuską marką i współpracujemy tylko z europejskimi współpracownikami! Każdy mebel poddawany jest precyzyjnym kontrolom jakości i testom, aby zapewnić nienaganny design i wygodę.

01

Rozkładane kanapy

Warsztat: Francja

Produkcja:Rzemieślnicza

Kierownik warsztatu: Paul

Współpraca od: 2015

Lateks materacy

02

Warsztat:Belgia

Produkcja:Rzemieślnicza

Kierownik warsztatu: Arthur

Współpraca od: 2017

KROK 3

DOSTAWA

Nasi partnerzy są zaangażowani w dbaniu o zrównoważony rozwój.

Nasze dostawy realizujemy poprzez rnfirma specjalizująca się w transporcie mebli,, dzięki nienagannej obsłudze firma może w pełni sprostać oczekiwaniom i wymaganiom swoich klientów. Firma jest pionierem w dostawach do domu i montażu mebli.

Vir Transport posiada oznakowanie CO2 Objective Label przyznane przez Ademe w celu zmniejszenia śladu węglowego. Od 2016 roku firma zajmuje się również odzyskiem i recyklingiem odpadów.