Sofa narożna

Profitez de -5% supplémentaires sur toute la chambre

Zniżka kończy się za :

DNI
GODZINA
MINUTY
SEKUNDY
Mosaique
Quatre mosaique
130 Produktów
Trier par +

Salon to centrum nerwowe naszych domów, miejsce spotkań towarzyskich i relaksu. Jest to pomieszczenie, w którym lubimy dbać o design i gdzie dbamy o dobór mebli. Jednym z najważniejszych mebli jest kanapa.

Kanapa jest ikoną w Bobochic, ponieważ zaczynając od tego mebla, chcieliśmy tchnąć nowe życie w Twoje wnętrza. Zakotwiczeni w naszych czasach i chętni do promowania Made in France, opracowaliśmy gamę sof naroż nych, które spełnią wszystkie Twoje potrzeby i będą idealnym wykończeniem wystroju Twojego salonu.

Jak urządzić salon z kanapa narożna?

Urządzanie salonu nie jest czymś, co należy traktować lekko. Jest to podstawowa przestrzeń życiowa w domu lub mieszkaniu, a jej udekorowanie wymaga pewnego poczucia harmonii i równowagi. Najważniejsze jest, aby nie przeładować salonu meblami, z których nie będziesz korzystać na co dzień. Twój salon musi oddychać, abyś czuł się w nim dobrze.

Większość dostępnej przestrzeni w salonie przeznacz na kanapa narożną. Nawet jeśli na naszej stronie znajdziesz kilka modeli, które są mniej masywne niż inne, narożnik jest bardzo imponujący w salonie, zwłaszcza jeśli nie jest zbyt duży. Sposób, w jaki ustawisz sofę narożną, będzie zatem miał duży wpływ na wrażenie przestrzeni, jakie pozostawisz w swoim salonie.

Narożnik można umieścić w jednym z rogów salonu lub pośrodku salonu, umożliwiając poruszanie się po nim według własnego uznania. Na przykład, możesz umieścić sofę narożną jako blok na środku salonu, otoczoną jasnymi meblami, aby nadać przestrzeni przewiewny, uporządkowany charakter.

Aby podkreślić elegancję i prostokątny kształt sofy narożnej, rozważ umieszczenie dywanu w jej przedłużeniu, tak aby kanapa zakrywała niewielką jej część. W ten sposób stworzysz sanktuarium dla swojej przestrzeni życiowej, łącząc komfort, wyrafinowanie i miękkość.

Jak wybrać kanapa narożna?

Istnieje wiele kryteriów wyboru sofy narożnej odpowiadającej osobistym potrzebom i pragnieniom, w tym jej rozmiar, styl, kolor, tapicerka, modułowość i pojemność siedziska. Wszystkie te czynniki należy wziąć pod uwagę przy wyborze sofy narożnej, jeśli chcesz znaleźć idealny model, który będzie majestatycznie siedział w Twoim salonie.

Przede wszystkim wybierz narożnik zgodnie z jego rozmiarem i sposobem, w jaki chcesz go zaaranżować w swoim salonie. Jeśli będzie zbyt duża w stosunku do wielkości salonu, zajmie całą przestrzeń i pozostawi niewiele opcji aranżacyjnych. Poświęć trochę czasu na zmierzenie wymiarów swojego salonu, a następnie wybierz najbardziej odpowiednią sofę narożną z naszej oferty.

W zależności od układu salonu i potrzeb, możesz wybrać pomiędzy sofy narożne stałe i rozkładane rozkładane sofy narożnejeśli chcesz przekształcić swój salon w miejsce do spania dla przyjaciół lub rodziny. W zależności od wielkości salonu, możesz odpowiednio wybrać narożnik, decydując się na model z określoną liczbą siedzeń, aby spełnić swoje potrzeby i ograniczenia przestrzenne.

Następnie wybierz sofę narożną zgodnie z jej tapicerką, niezależnie od tego, czy jest to cętkowana lub teksturowana tkanina, bouclette czy sztruks, najważniejsze jest to, że zapewnia ona wygodę i miękkość każdego dnia.

Powinieneś także wybrać sofę narożną zgodnie z konkretną atmosferą, którą chcesz stworzyć w swoim salonie lub w odniesieniu do mebli już znajdujących się w pokoju. Niezależnie od tego, czy szukasz sofy narożnej w stylu nowoczesnym, vintage, bohemy czy skandynawskim, wszystkie style są reprezentowane w naszej ofercie sof narożnych, dzięki czemu będziesz w stanie znaleźć model pasujący do stylu, który chcesz zaprezentować w swoim salonie.

Wreszcie, wybierz sofę narożną zgodnie z jej kolorem, aby zdefiniować dominujący kolor, który chcesz wykorzystać do dekoracji swojego salonu. Sofa narożna zajmuje dużo miejsca w małych przestrzeniach, takich jak salony, a sama jej obecność może całkowicie przedefiniować dekoracyjną atmosferę salonu.

Narożnik : połączenie designu i komfortu

Kanapa narożna staje się coraz bardziej popularna, nie tylko dlatego, że jest teraz dostępna w formatach dostosowanych do mniejszych przestrzeni mieszkalnych. Format ten jest szczególnie popularny ze względu na kąt nachylenia, co oznacza, że można wyciągnąć nogi bez zajmowania dodatkowej przestrzeni.

Wszystkie sofy naroż ne, które oferujemy w Bobochic, są wynikiem starannej pracy nad materiałami, kształtem, tkaninami i wzornictwem. Czerpiąc z różnych światów, takich jak high-tech i moda, nasze zespoły ekspertów były w stanie stworzyć szeroką gamę stylów sof narożnych. Nowoczesny, współczesny, boho, vintage, skandynawski, studyjny lub industrialny: wybierz sofę i zmień wystrój swojego salonu za pomocą mebla, który odzwierciedla Twoją osobowość. Możesz także wybrać swój ulubiony kolor: neutralne kolory dla wyrafinowanego wnętrza lub bardziej oryginalne odcienie, aby stworzyć efekt retro lub po prostu dodać trochę zabawy do swojego salonu.

Narożnik Bobochic uosabia francuską sztukę życia i oferuje optymalny komfort, aby uczynić salon idealnym miejscem do relaksu. Każdy model narożnika ma własną tapicerkę, gęstość i tkaninę, aby jak najlepiej spełnić Twoje potrzeby.

Kanapa narożna: szeroki wybór, aby na nowo odkryć swoje wnętrze

Każdy salon ma swój własny narożnik i swoje własne zastosowanie. Zespoły Bobochic ciężko pracowały, aby stworzyć szeroką gamę sof narożnych: modułowych, stałych, rozkładanych, ze skrzynią lub bez, a nawet z półką wbudowaną w podłokietnik. Można również wybrać pozycję narożnika, aby dostosować sofę do układu pomieszczenia. Ten typ sofy można zamontować w rogu salonu lub ustawić narożnik tak, aby oddzielić część dzienną od jadalnej.

W przypadku zarówno małych, jak i dużych pomieszczeń, narożnik może być również używany jako okazjonalne lub dodatkowe łóżko. Równie dobrze sprawdzi się więc w pokoju gościnnym. Jeszcze bardziej funkcjonalny, jeśli ma skrzynię, można przechowywać pościel, kołdry i poduszki. Możesz nawet dodać podnóżek, aby dopasować go do swoich potrzeb i pragnień, dzięki czemu możesz wygodnie bawić swoich gości.

130 Produktów