Sofa 3+2

Profitez de -5% supplémentaires sur toute la chambre

Zniżka kończy się za :

DNI
GODZINA
MINUTY
SEKUNDY
Mosaique
Quatre mosaique
4 Produktów
Trier par +

Sofa, centralny element salonu, to mebel, który zapewnia komfort i spokój w codziennym życiu. Sofa jest towarzyska, zaprasza ludzi do rozmowy i dzielenia się, a często obiecuje chwile przyjemności i świętowania. Obiecuje również ciepłe chwile z przyjaciółmi lub rodziną. Co więcej, sofa jest gwarancją odpoczynku, medytacji, łagodnego przebudzenia, czytania i oglądania filmów. Jest sercem codziennego życia. Sofa 3+2 to zestaw dwóch sof, z których jedna jest 3-osobowa, a druga 2-osobowa. W połączeniu ze stolikiem kawowym zapewnia idealną harmonię.

Bobochic oferuje w 100% francuską gamę sof 3+2 do wszystkich wnętrz, do salonu, który już masz. Wybierz teraz zestaw, który wniesie komfort do Twojego salonu, do Twojego wnętrza.

Dlaczego warto wybrać kanapa 3+2?

Wybór sofy 3+2 oznacza wybór jednolitego, wygodnego miejsca do siedzenia. Ta opcja oferuje dużą 3-osobową sofę i mniejszą 2-osobową sofę. Sofy są identyczne pod względem stylu i materiału. Zaletą wyboru sofy 3+2 jest szeroki wybór układów i duża liczba opcji siedzenia. Możesz ustawić sofy w kształcie litery L po obu stronach - wybierając preferowany odstęp - ale możesz też ustawić je tak, aby były skierowane do siebie. W ten sposób można dowolnie zmieniać układ pokoju, zamieniając na przykład część wypoczynkową z jadalnią. Co więcej, sofa 3+2 sprawdzi się zarówno w średniej wielkości salonie, jak i w dużym pokoju dziennym. W zależności od posiadanej przestrzeni, sofy te można uzupełnić roślinami, fotelami, pufami, stołkami, komodami lub stolikiem kawowym, aby stworzyć atmosferę, która Ci odpowiada.

Bobochic, oryginalny twórca oferowanych modeli, stara się tworzyć wysokiej jakości sofy 3+2 pasujące do wszystkich wnętrz.

Którą kanape 3+2 wybrać?

W zależności od wystroju wnętrza i dostępnej przestrzeni, Bobochic oferuje różne rodzaje sof w swojej ofercie sof 3+2.

Jeśli chodzi o tkaniny, możesz wybierać spośród miękkich tkanin kręconych lub aksamitnych. Tkaniny te dodadzą Twojemu wnętrzu wiele komfortu i sprawią, że będziesz pieścić swoją sofę płaską powierzchnią dłoni. Nasze sofy 3+2 mają również drewniane lub metalowe ramy. Drewno, szlachetny materiał, dodaje ciepła i komfortu do siedzenia. Metal dodaje odrobinę nowoczesności i wysokiej jakości wykończenie sofy, która będzie wyglądać świetnie w salonie przez wiele lat. Wreszcie, oferowane kształty i kolory są zarówno modne, jak i uniwersalne. Możesz wybierać spośród oliwkowej zieleni, niebieskiego, różu, terakoty i bardziej klasycznych kolorów, takich jak szary, beżowy i antracytowy.

Bobochic i jego zespół mogą pomóc w stworzeniu pięknego salonu dzięki gamie sof 3+2.

4 Produktów