Sofy sztruksowe

Profitez de -5% supplémentaires sur toute la chambre

Zniżka kończy się za :

DNI
GODZINA
MINUTY
SEKUNDY
Mosaique
Quatre mosaique
71 Produktów
Trier par +

Sztruks to starożytna tkanina. Jego początki sięgają końca XVIII wieku w Anglii. Kiedyś sztruks był zarezerwowany dla robotników i studentów, ale z biegiem lat bardzo ewoluował, aby zyskać zupełnie inną reputację: elegancji i piękna.

Sofa Sztruksowa: elegancja

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy w przypadku sztruksu, jest jego atrakcyjność wizualna. Sofa sztruksowa zawsze będzie wyróżniać się aurą elegancji i piękna, a nawet zmieni atmosferę pomieszczenia. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że urok sztruksu wyraża się poprzez wysublimowane połączenie połysku aksamitu i jego charakterystycznego splotu, który nadaje mu dyskretne, ale modne linie. Jeśli chcesz nadać swojemu salonowi odrobinę uroku i elegancji, która dosłownie wzbogaci wystrój wnętrza, sofa sztruksowa jest idealnym wyborem.

Sztruksowa sofa: grubość, która robi różnicę

Oprócz swojego piękna, sztruks oferuje również wyjątkowy komfort. Dzięki swojej naturalnej grubości, sztruks jest szczególnie przyjemny w dotyku. Nie wspominając już o tym, że nadaje sofie miękki, ciepły charakter. Dlatego sofa sztruksowa jest idealna, jeśli chcesz stworzyć kojącą, wygodną przestrzeń, w której poczujesz się jak w małym kokonie.

I nie zapominaj, że niektóre kolekcje sof BOBOCHIC mają dość szczególne pokrycie ze sztruksu. Ma ono dwie niezaprzeczalne zalety: jest odporne na plamy i wodoodporne. W połączeniu z tymi dwoma właściwościami i naturalnym komfortem, sofy z tkaniny sztruksowej są niezbędne w każdym salonie, który chce stworzyć atmosferę elegancji i miękkości.

71 Produktów