Sofa Modułowe

Profitez de -5% supplémentaires sur toute la chambre

Zniżka kończy się za :

DNI
GODZINA
MINUTY
SEKUNDY
Mosaique
Quatre mosaique
68 Produktów
Trier par +

Salon to centrum nerwowe każdego domu, mieszkania lub studia. To pokój dzienny domu, w którym przyjmujemy ludzi z zewnątrz, naszych przyjaciół i rodzinę. Salon mówi wiele o nas, naszych gustach i aspiracjach. Jest po części jadalnią, po części gabinetem, a jego sedno znajduje się wokół stolika kawowego, na sofie. Kanapa jest prawdopodobnie centralnym meblem w tym pokoju, który wszyscy kochają, i słusznie. Sofa jest gniazdem rozmów, chwil relaksu, wciągających lektur i ekscytujących seansów filmowych. Bobochic, wiodący gracz na rynku sof, oferuje szeroką gamę sof: w kształcie litery U, pod kątem, z funkcją meridienne, pojedyncze, podwójne, rozkładane lub modułowe. Sofa modułowa jest prawdopodobnie najbardziej wszechstronną sofą. Zaprojektowana z myślą o inteligentnym zarządzaniu przestrzenią, jest nie mniej wygodna i estetyczna. Oto szeroki wybór z naszej oferty sof modułowych, które pasują do wszystkich gustów i wnętrz.

Dlaczego warto wybrać sofa modułowa?

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w małej lub nietypowej przestrzeni, czy w dużej, kanapa modułowa spełni wszystkie Twoje wymagania. Dostosowana do Twojej przestrzeni, jest również rozkładana i może przekształcić przestrzeń mieszkalną w miękkie miejsce do spania, idealne na dobry sen. Ogólnie rzecz biorąc, sofa modułowa jest odpowiednia dla każdego. Występuje w formie modułów lub podnóżków, więc nadaje się zarówno do małej przestrzeni - z maksymalnie dwoma modułami - jak i do bardzo dużych przestrzeni, gdzie liczba modułów jest nieskończona! Sofa modułowa również dostosowuje się do Twoich potrzeb. Składająca się z szezlongów i podnóżków, kanapa modułowa może być również sofą narożną. Taka konfiguracja pozwala wtopić się w ściany pokoju, ale także podzielić go i stworzyć przestrzeń przeznaczoną do delektowania się drinkiem lub oglądania filmu. Sofa modułowa może być również używana jako sofa w kształcie litery U.

Taki zestaw może pomieścić dużą liczbę gości. Można ją umieścić na jednej lub dwóch ścianach, w zależności od konfiguracji wnętrza. Wreszcie, sofa modułowa może być używana jako prosta kanapa, przymocowana do ściany lub jako mebel dzielący przestrzeń. Można ją również zmontować, aby stworzyć pojedyncze lub podwójne łóżko, w zależności od potrzeb w danym momencie. Sofa modułowa ma również tę zaletę, że może zmieniać się wraz z Twoimi pragnieniami dotyczącymi wystroju wnętrza. W rzeczywistości nic nie stoi na przeszkodzie, aby zmienić aranżację salonu, zachowując sofę, która następnie zmieni miejsce lub kształt. Sofy modułowe Bobochic, dopasowane do każdego gustu i w szerokiej gamie kolorystycznej, znajdą miejsce w każdym pomieszczeniu w domu!

Dlaczego warto wybrać kanapa modułowa?

Wybór sofy modułowej może nie być łatwym zadaniem. Dostępnych jest tak wiele opcji. Zanim zaczniesz wybierać swoją przyszłą sofę modułową, radzimy wykonać pomiary swojego domu. Pomyśl o różnych meblach, z którymi będziesz łączyć sofę - stoliku kawowym, roślinach, półkach, fotelach i podnóżkach. Nie zapomnij również zmierzyć drzwi - zawsze jest jakaś niespodzianka!

Możesz także wybrać designerską sofę pasującą do wystroju wnętrza. Jeśli masz przytulne wnętrze, polecamy sofy Bobochic z miękkich, pluszowych materiałów. W przypadku wnętrz skandynawskich sugerujemy wybór modułów w jasnych kolorach - od musztardowej żółci po kaczy błękit i wodną zieleń - a dlaczego nie pastelowe kolory - różowy lub niebieski, beżowy - dla świeższego wyglądu. W przypadku wnętrz w stylu retro zalecamy modulowanie zarówno materiałów, jak i kształtów. Aby uzyskać bardziej nowoczesny styl, sugerujemy wybór jednolitych kolorów, takich jak granat, ceglasta czerwień, czerń lub uniwersalna biel. Zachęcamy do dokładnego przemyślenia poszczególnych modułów. Zaletą kanapy modułowej jest to, że można ją dowolnie modyfikować. Tak więc, w zależności od różnych modułów, które wybierzesz, upewnij się, że wszystkie otaczające meble pasują do kształtu, głębokości i wysokości. Wreszcie, nasz zespół zachęca do odważnego zmieniania kolorów. Jest to kanapa par excellence odważna, a łączenie kolorów może być bardzo rozsądnym wyborem. Pastelowe odcienie można dostosować do jasnych kolorów, podobnie jak można je łączyć z innymi tego rodzaju, tworząc zabawne, nowoczesne kombinacje.

68 Produktów