Sofa 6+ miejsc

Profitez de -5% supplémentaires sur toute la chambre

Zniżka kończy się za :

DNI
GODZINA
MINUTY
SEKUNDY
Mosaique
Quatre mosaique
38 Produktów
Trier par +

Salon, centrum nerwowe domu, wszystkich domów, jest przestrzenią życiową par excellence. To tutaj spotykasz się rano, zaspany, po dniu pełnym przygód, gdzie rozmawiasz, czytasz, oglądasz film lub urządzasz przyjęcie. Sofa jest centralnym meblem w tym pomieszczeniu, bijącym sercem domu. Wygodna, dostępna w różnych rozmiarach, dopasowuje się do różnych wnętrz. Bobochic, specjalista w dziedzinie mebli, oferuje wybór z gamy sof 6-osobowych, w 100% francuskiej jakości, które są tak modne, jak uniwersalne, tak przytulne, jak estetyczne. Odkryj nasze sofy 6 -osobowe i wybierz tę, która pasuje do Twojego wnętrza i aktualnych pragnień!

Dlaczego warto wybrać sofę 6-osobową?

Wybór sofy 6-osobowej oznacza wybór sofy jako centralnego mebla w salonie. W rzeczywistości jej duży rozmiar będzie pełnił funkcję zarówno wszechogarniającą, jak i dzielącą przestrzeń. Ta wielofunkcyjna sofa może przybierać różne formy. Prosta sofa jest idealna na dużą, solidną ścianę. Często w towarzystwie innych mebli, takich jak stolik kawowy lub fotele, sofa ta będzie zaproszeniem samym w sobie. Sofa narożna ma tę zaletę, że rozsądnie wykorzystuje przestrzeń. Umieszczona w rogu, sama jej obecność tworzy strefę wypoczynkową. Jeśli masz dużą przestrzeń, może również zdefiniować przestrzeń przeznaczoną na aperitif lub czytanie, umieszczając ją z tyłu przy wejściu do pokoju. 6-osobowa sofa z szezlongiem to wygodna sofa, która pozwala rozprostować nogi. Ta sofa jest idealna do oglądania filmów z rodziną lub relaksu po zajęciach sportowych lub ciężkim dniu pracy. Sofa ta ma również tę zaletę, że może pomieścić do 8 osób podczas przyjęcia. Wreszcie, sofa modułowa to wszechstronna sofa, która znajdzie swoje miejsce w wielu salonach i ma tę zaletę, że może zmieniać się wraz z wnętrzem, wraz z pragnieniem odnowienia. Składa się z modułów, możesz wybrać kolory, a także układ podnóżków i modułów.

Bobochic oferuje szeroki wybór sof dostosowanych do wszystkich gustów i budżetów.

Dlaczego warto wybrać sofę 6-osobową?

W zależności od kształtu, sofa 6-osobowa ma wiele zalet. Wybór sofy będzie zależał nie tylko od funkcji, jaką ma spełniać, ale także od stylu i sposobu, w jaki będzie się komponować z meblami w salonie. Bobochic oferuje sofy 6-osobowe w stylu retro, vintage, nowoczesnym, klasycznym i skandynawskim w modnych, a jednocześnie ponadczasowych kolorach, takich jak kaczy błękit, wodna zieleń, musztardowa żółć i ceglasta czerwień, a także granat, beż, pastelowy róż, czerń, szarość i biel. Niektóre sofy są rozkładane, przekształcając przestrzeń w sypialnię.

Wybierz więc sofę, która najlepiej pasuje do Twojego wnętrza.

Bobochic pomoże Ci znaleźć meble, które wzbogacą Twój dom, dostarczając Ci przewodnik po zakupach.

38 Produktów