Fotel i pufa

Profitez de -5% supplémentaires sur toute la chambre

Zniżka kończy się za :

DNI
GODZINA
MINUTY
SEKUNDY
Mosaique
Quatre mosaique
71 Produktów
Trier par +

Sofa jest centralnym elementem naszego salonu, a fotel i podnóżek są rozwiązaniami uzupełniającymi. Jednak każde z nich ma swoje zalety i mocne strony, a wybór między jednym a drugim może być skomplikowany.

Jeśli szukasz dodatkowego miejsca do siedzenia, nasi eksperci są tutaj, aby poprowadzić Cię i pokazać różnice między posiadaniem podnóżka i fotela w domu.

Odkryj kreatywny i odważny świat Bobochic i wybierz idealny fotel lub puf, który wzbogaci Twoje wnętrze.

Dlaczego warto wybrać pufa ?

Niezależnie od wielkości salonu, fotel jest niezbędny, jeśli chcesz stworzyć przytulny pokój do przyjmowania gości.

Fotele mają szczególną aurę. Kiedy szukasz dodatkowego miejsca do siedzenia w swoim domu, fotel jest automatycznie pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl. Nie wspominając już o tym, że jest on często postrzegany jako elegancki, klasyczny przedmiot, który będzie miał wpływ na wystrój wnętrza.

Ale fotele to znacznie więcej. Oprócz wyjątkowego wyglądu (który można dopasować do wystroju wnętrza lub nie, korzystając z różnych dostępnych stylów), fotele są przede wszystkim zaprojektowane tak, aby były niezwykle wygodne. Niezależnie od tego, czy jest to model z podłokietnikami czy nóżkami, fotel jest idealną opcją, jeśli szukasz dodatkowego miejsca do siedzenia w swoim domu.

Dlatego w BOBOCHIC staramy się oferować najlepsze fotele, zarówno pod względem stylu, jak i komfortu. Czerpiemy inspirację z najnowszych trendów, aby wymyślać nowe projekty lub modernizować style klasyczne lub vintage. W naszej kolekcji foteli znajdziesz klasyczne modele, takie jak fotel ropucha, fotel klubowy i fotel skandynawski. Wszystko to z gwarancją wysokiej jakości, solidnego fotela, który będzie częścią Twojego wnętrza przez długi czas!

Pufa : Dlaczego warto wybrać ?

Inną opcją na dodatkowe miejsce do siedzenia jest puf. Podnóżek to idealna opcja do siedzenia, zwłaszcza jeśli chcesz uzupełnić swoją sofę lub salon.

Przede wszystkim podnóżek różni się od tradycyjnego fotela tym, że nie ma oparcia ani podłokietników, co czyni go zupełnie inną alternatywą. Podczas gdy fotel urzeka swoją naturalną elegancją i klasą, puf jest znacznie bardziej praktycznym przedmiotem codziennego użytku, wnosząc jednocześnie odrobinę miękkości i lekkości do pomieszczenia.

Kiedy tworzyliśmy naszą gamę puf, chcieliśmy pomnożyć style, aby dać ci możliwość stworzenia wystroju, który odzwierciedla twoją osobowość. Skandynawski, naturalny, industrialny, etniczny, miękki lub elegancki: istnieje pufa dla każdego stylu wnętrza. Puf może dodać subtelnego ciepła do prostego wnętrza. W aksamitnym lub złotym kolorze to idealne połączenie elegancji i miękkości dla przytulnego wnętrza. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać kolor pufy z szerokiej gamy odcieni.

Choć występuje w wielu wariantach (tkanina, kształt, kolor, styl), największą siłą pufa jest jego uniwersalność. Może być używany jako podnóżek uzupełniający sofę lub fotel, jako niski stolik okolicznościowy lub, oczywiście, jako siedzisko. W rezultacie można go lepiej dostosować do codziennych potrzeb, zapewniając bardziej praktyczne i elastyczne wnętrze.

71 Produktów