Łóżko 140

Profitez de -5% supplémentaires sur toute la chambre

Zniżka kończy się za :

DNI
GODZINA
MINUTY
SEKUNDY
Mosaique
Quatre mosaique
46 Produktów
Trier par +

Nie trzeba podkreślać, jak ważne dla komfortu i dobrego samopoczucia w naszym domu jest łóżko. Dobrej jakości łóżko zapewni nam wygodę i przyjemne chwile przed snem, a przede wszystkim zadba o nasz sen, abyśmy mogli cieszyć się spokojnymi nocami. Dlatego tym bardziej warto dobrze zastanowić się przed wyborem swojego przyszłego łóżka.

Bobochic, w 100% francuski producent mebli, oferuje szeroki wybór łóżek 140x190. Znajdziesz tu łóżka skrzyniowe, łóżka z drewnianymi nogami, zagłówki i szafki nocne. Teraz wybierz meble do spania, które są dla Ciebie odpowiednie i zacznij dzień od samego rana.

Dlaczego warto wybrać łóżko 140x190?

Przed wyborem łóżka, ważne jest, aby zdać sobie sprawę z przestrzeni dostępnej w sypialni. Dzięki temu można przewidzieć, czy konieczna będzie reorganizacja sypialni, aby pomieścić przyszłe łóżko. Łóżko 140x190 jest jednak uważane za standardowe łóżko podwójne, a dzięki temu jest niezwykle łatwe do dopasowania do pokoju. Nie wahaj się dodać jednej lub dwóch szafek nocnych i zagłówka, aby nadać mu praktyczny, modny akcent i uzupełnić wystrój swojej sypialni!

Łóżko 140x190 to idealny kompromis między komfortem a przestrzenią. Pomimo tego, że jest to najbardziej kompaktowe łóżko z całej gamy, jego wymiary są bardzo duże. Łóżko 140x190 oferuje niezrównany komfort i doskonałą swobodę ruchów dla jednej osoby, a jednocześnie doskonale nadaje się dla pary. W rzeczywistości, jeśli szukasz podwójnego łóżka dla swojej pary, łóżko 140x190 zapewni ci dobry poziom niezależności snu, dzięki czemu nie będziesz niepokojony przez ruchy partnera.

Bobochic współpracuje z Tobą każdego dnia, aby zaoferować Ci to, co najlepsze w łóżkach 140 x190, z unikalnymi wzorami pasującymi do każdego wystroju wnętrza.

Wybór łóżek BOBOCHIC 140x190

Masz wystarczająco dużo miejsca w pokoju, aby pomieścić łóżko 140x190, ale zastanawiasz się, jaki styl lub kształt wybrać. Nie martw się, BOBOCHIC ma szeroki wybór łóżek 140x190.

Daj się uwieść wyborowi łóżek 140 x190, które dodadzą dekoracyjnego i modnego akcentu, takich jak OCEANE, SELENA lub CHARLIE. Dzięki drewnianej ramie i zagłówkowi pokrytemu tkaniną o doskonałej fakturze, łóżka te wyróżniają się naturalną elegancją i zmienią Twój pokój w miejsce miękkości i dobrego samopoczucia.

Jeśli szukasz alternatywy, która doskonale łączy estetykę i praktyczność, BOBOCHIC oferuje również łóżka skrzyniowe. Podobnie jak model ZENITA, łóżko skrzyniowe jest bardzo praktycznym meblem, który pozwoli ci zaoszczędzić dużo miejsca i zoptymalizować przestrzeń. Dzięki dużej skrzyni pod podstawą będziesz mieć mnóstwo miejsca do przechowywania, które pomoże Ci utrzymać porządek w sypialni!

Wreszcie, znajdziesz również specjalne modele, takie jak NIHAD, ROMANE lub SARY, które narzucą swój styl Twojemu wnętrzu. Modele te wyróżniają się na tle innych dzięki strukturze pokrytej tkaniną (sztruksem, aksamitem lub tkaniną teksturowaną), która nie pozostanie niezauważona w Twojej sypialni i przekształci ją w zdecydowanie modny pokój!

Bobochic oferuje wybór w 100% francuskich łóżek 140x190 na noce, które są równie przytulne, co korzystne.

46 Produktów