Pokój

Profitez de -5% supplémentaires sur toute la chambre

Zniżka kończy się za :

DNI
GODZINA
MINUTY
SEKUNDY
Mosaique
Quatre mosaique
89 Produktów
Trier par +

Wygodna sypialnia zapewniająca spokojny sen

Kolekcja mebli do sypialni dla dorosłych Bobochic składa się z wysokiej jakości mebli. Wytrzymałość i design to hasła przewodnie produktów Bobochic. Wybierz wysokiej jakości łóżko i podstawę o nowoczesnym, designerskim wystroju. Bobochic oferuje zestawy nowoczesne, klasyczne, egzotyczne i industrialne... Aby odpowiednio umeblować sypialnię, Bobochic oferuje całą gamę mebli do przechowywania: komodę, materac, szafę, stolik nocny, biurko, toaletkę i wszystkie akcesoria, których potrzebujesz, aby Twoja sypialnia była piękna i przytulna!

Nasze meble dekoracyjne do sypialni

Ładna sypialnia, która odzwierciedla Twoją osobowość i sprawia, że czujesz się jak w domu, to gwarancja dobrego snu! W naszym katalogu online znajdziesz designerskie wezgłowia, które nadadzą Twojej sypialni dodatkowego stylu. Możesz dopasować do nich nasze zachwycające szafki nocne dostępne w szerokiej gamie stylów: wiejskim, skandynawskim, designerskim... Stwórz miejsce do przechowywania kosmetyków do makijażu i biżuterii i udekoruj swoją sypialnię ze smakiem dzięki nowoczesnej, eleganckiej toaletce!

Stwórz kącik biurowy w swojej sypialni!

Decyzja o wydzieleniu w sypialni pomieszczenia przeznaczonego do pracy, takiego jak biuro, to ważny wybór. Covid sprawił, że coraz częściej pracujemy zdalnie, a ryzyko pracy w domu jest rozpraszane przez resztę domu. Dlatego pokój, który urządzasz, powinien być nie tylko przyjemny, ale także profesjonalny! Wybierz meble i akcesoria, które pomogą Ci wykonać pracę szybko i sprawnie! Dobrze wykonana praca to początek sukcesu. Odkryj nasze designerskie krzesła i fotele, które będą świetnie wyglądać w Twoim biurze.

89 Produktów