Łóżko 160

Mosaique
Quatre mosaique
40 Produktów
Trier par +

Łóżko, centralny przedmiot w sypialni, wymaga szczególnej uwagi przy zakupie. Dostępne jest w różnych rozmiarach, z różnych materiałów i w różnych kolorach. Jeśli jest dobrej jakości, można być pewnym dobrego snu i relaksującej, regenerującej nocy. Łóżko 160x200 to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych mebli na rynku pościeli. Znane również jako łóżko "Queen-Size", jego przestronne wymiary są idealne do odpoczynku.

Bobochic, w 100% francuski profesjonalista w dziedzinie mebli, oferuje szeroki wybór łóżek 160x200. Znajdziesz tu łóżka skrzyniowe, łóżka z drewnianymi nogami, zagłówki i szafki nocne. Teraz wybierz meble do sypialni, które są dla Ciebie odpowiednie i rozpocznij swój dzień we właściwy sposób.

Łóżko 160x200: dlaczego warto je wybrać?

Łóżko 160x200 lub "Queen Size" jest większe niż standardowy mebel do spania. W ostatnich latach ten typ łóżka stał się prawdziwym hitem wśród francuskich użytkowników. W rzeczywistości pokolenie po pokoleniu dzieci wydaje się przewyższać swoich rodziców średnio o 3 cm. W tym sensie ten typ łóżka oferuje dużą powierzchnię do spania i będzie idealny dla pary, która lubi mieć własną przestrzeń. Można spać na plecach, brzuchu lub boku bez przeszkadzania partnerowi. Przed wyborem łóżka 160x200 warto dokonać pomiarów swojej sypialni. W zależności od tego, jak dawno temu został zbudowany Twój dom, architekt mógł zaprojektować plany sypialni dla standardowego łóżka. Będziesz potrzebował przejścia o szerokości około 50 cm u stóp łóżka i po bokach, abyś mógł dostać się na swoją stronę łóżka bez budzenia partnera. Wreszcie, radzimy dopasować styl łóżka do wnętrza, biorąc pod uwagę kolor drewna lub mebli oraz styl kształtu łóżka.

Bobochic współpracuje z Tobą każdego dnia, aby zaoferować Ci to, co najlepsze w łóżkach 160x200, odkrywając unikalne projekty, które będą pasować do każdego wystroju wnętrza.

Łóżko 160x200: wybór Bobochic

Nasi eksperci oferują bardzo szeroki wybór łóżek 160 x200 w różnych stylach i kształtach. Nasze łóżka skrzyniowe, takie jak model Sierro, to praktyczne meble, które pozwolą Ci zaoszczędzić dużo miejsca i sprawią, że spojrzysz na przestrzeń w nowy sposób. Zachęcamy do przechowywania osobistych przedmiotów, których używasz od czasu do czasu pod listwową podstawą. Model ten jest również wyposażony w zintegrowane stoliki nocne, podobnie jak model Ardensia. Zaletą tych łóżek jest to, że nadają sypialni jednolity wygląd i zapewniają miejsce do przechowywania łóżka, a także lampki nocne, które są idealne do wieczornego czytania. Wreszcie, znajdziesz szeroką gamę modeli z zagłówkami w różnych stylach, aby dopasować kolor i materiały do swojej sypialni.

Bobochic oferuje wybór w 100% francuskich łóżek z gamy 160x200, aby noce były równie przytulne, co korzystne.

40 Produktów