Sofa 4-osobowa

Profitez de -5% supplémentaires sur toute la chambre

Zniżka kończy się za :

DNI
GODZINA
MINUTY
SEKUNDY
Mosaique
Quatre mosaique
43 Produktów
Trier par +

Sofa jest niezbędnym meblem w naszych domach, zapewniając idealną oprawę dla wspólnych chwil z przyjaciółmi lub rodziną. Tak więc, jeśli chodzi o umeblowanie salonu lub pokoju dziennego, wybór sofy powinien być dokonany z należytą starannością. To właśnie ten mebel pomoże nadać nastrój wystrojowi pomieszczenia.

Zespół Bobochic kultywuje zamiłowanie do piękna i innowacji, oferując wygodne designerskie sofy. Wśród sof, które opracowaliśmy w naszych warsztatach, odkryj sofę 4-osobową, najpopularniejszy kształt do stworzenia salonu, który odzwierciedla Twój wizerunek.

Niezbędna sofa 4 osobowa, stylowa i wygodna

Chociaż istnieje wiele różnych kształtów i rozmiarów sof, jest jeden, który jest nie do pobicia: sofa 4 osobowa. Objętość tego typu sofy można dostosować do wielu różnych typów domów, a obecność 4 wygodnych siedzeń oznacza, że możesz bawić się w dobrym stylu. Często sofa 4-osobowa jest uzupełniana innymi mniejszymi siedziskami, takimi jak podnóżek lub fotel.

Sofa 4 osobowa jest tym bardziej popularna, że występuje w kilku wersjach: może być stała, rozkładana, prosta lub ustawiona pod kątem. W ten sposób nawet najmniejsze salony można wyposażyć w skośną sofę i siedzisko, które przekształca się w dodatkowe łóżko dla dodatkowej przestrzeni do spania

Wszystkie sofy Bobochic zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie. Nasze w 100% francuskie zespoły codziennie pracują nad projektowaniem i rozwojem wygodnych, wysokiej jakości sof 4-osobowych. Do każdej sofy dołączona jest karta techniczna zawierająca szczegółowe informacje na temat tapicerki oparcia i siedziska oraz gęstości tej tapicerki. Jeśli zdecydujesz się na rozkładaną sofę 4-osobową, znajdziesz również dokładne wskazanie, czy może być ona używana do codziennego lub okazjonalnego spania.

Sofa 4 osobowa Bobochic: szeroki wybór stylów i kolorów

W Bobochic jesteśmy przekonani, że istnieje tyle sof, ile jest stylów salonu. Dlatego nasze zespoły opracowały szeroką gamę kształtów, stylów i kolorów dla każdego typu sofy. W przypadku sofy 4-osobowej do wyboru jest szeroki wachlarz stylów: boho, vintage, współczesny, industrialny, retro, skandynawski, nadmorski lub naturalny. Możesz także wybrać swoją ulubioną tapicerkę: miękką tkaninę bouclette na przytulną sofę lub na przykład tkaninę sztruksową. Wszystkie nasze modele sof 4-osobowych są dostępne w szerokiej gamie kolorów, które w zależności od wyboru mogą zmienić dekoracyjną atmosferę salonu: musztardowy żółty lub kaczy niebieski to bardzo modne odcienie, które nadadzą Twojemu pokojowi szykowny charakter retro, ale do salonu w stylu skandynawskim wybierz neutralne kolory, takie jak biały, szary lub beżowy.

43 Produktów