Poznaj styleprzez Bobochic®

styl skandynawski

Proste, funkcjonalne i ciepłe, skandynawskie wzornictwo obecne jest w naszych domach już od kilku lat. Drewno, ciepłe materiały, biel, kolorowe nuty, nadruki.

Odkryć
Meble BOBOCHIC® są zaprojektowane tak, aby spełnić wszystkie Twoje dekoratorskie pragnienia i inspiracje. Wiemy, że trudno jest zwizualizować, spersonalizować, a nawet zaaranżować własną przestrzeń. Dlatego stworzyliśmy różne style, które mogą spełnić Twoje oczekiwania. Każdy styl jest wyjątkowy, znajdź swój z meblami BOBOCHIC®!

Styl industrialny

Styl industrialny rodem z Nowego Jorku, od warsztatów i starych fabryk po piękne mieszkania i domy, jest bezpośrednio inspirowany epoką robotniczą.

Odkryć

Styl Atelier

Styl Atelier jest częściowo inspirowany stylem industrialnym z większą ilością kolorów i materiałów. Ładne wysokie sufity, piękne dzieła architekta. Mniej obciążony, bardziej wyrafinowany styl, ale bardziej kolorowy.

Odkryć

W Bobochic znajdziesz styl, którego potrzebujesz.


Odkryj różnorodne produkty odpowiadające Twoim pragnieniom.

Zabytkowy styl

Nie mów nikomu, ale to nasz ulubiony styl. Mnogość możliwości, odrodzenia i inspiracji od lat 50. do 90. Bobochic oferuje styl 100% Retro/Vintage stworzony przez naszych dekoratorów.

Odkryć

Styl nadmorski

Dobrze znany z ciepła, jakie niesie ze sobą styl nadmorski, ten styl można znaleźć na naszych pięknych wybrzeżach Atlantyku i Morza Śródziemnego.

Odkryć