Styl industrialny by Bobochic®

CZYM JEST STYL INDUSTRIALNY?

Styl industrialny prosto z Nowego Jorku, z warsztatów i starych fabryk zamienionych w piękne apartamenty i piękne domy, jest bezpośrednio inspirowany epoką robotniczą. Wystrój w stylu industrialny to przede wszystkim autentyczność.

Jakie materiały?

Drewno, metal i skóra! Styl industrialny jest surowy i solidny. Metal jest preferowanym materiałem. Aby sprawić Twoje wnętrze cieplejszym, wybierz autentyczne meble łączące drewno i metal, trudno o lepszą kombinację dla stylu industrialnego. Dla dekoracji industrialnej lepiej pozostać w neutralnych odcieniach, nic nie stoi na przeszkodzie mieszaniu materiałów, na przykład dodając skórzane materiały! Niemniej jednak, jeśli bardziej potrzebujesz kolorów we wnętrzu Twojego domu, używaj tego materiału z umiarem.

Lilly Vintage

Tę kanapę można uzyskać w postaci narożnika w kształcie litery L lub w kształcie litery U. Jej przemysłowy, retro wygląd nadaje jej wyjątkowy charakter, co zdecydowanie ociepli design Twojego wnętrza.

Całkowity wystrój w stylu industrialnym?

Jest to jak najbardziej możliwe, najważniejsze jest, aby zachować spójność w wyborze mebli. Bobochic stworzył dla Ciebie stronę ze stylem industrialnym na 100%

Gama kolorów dla industrialnego stylu

Wskazówki naszej dekoratorki Bobochic odnośnie designu

Wybierz czerwoną ścianę z cegły, żeby design wnętrza wydawał się cieplejszy. Możesz nawet stworzyć efekt starzejącej się ceglanej ściany, aby uzyskać autentyczny efekt loftu

Retrouvez l'ensemble des produits de la photo :
    Retrouvez l'ensemble des produits de la photo :
      Retrouvez l'ensemble des produits de la photo :
        Retrouvez l'ensemble des produits de la photo :