Francuska marka na 100%

O firmie

Naszą pasją jest oferowanie nowej wizji projektowania wnętrz. 
Wszystkie nasze meble tworzymy z pasją i na wysokim standardzie, aby sprostać każdemu z Twoich oczekiwań. Tworzymy naszą historię dowiadując się o Tobie, ponieważ Ty jesteś naszą największą inspiracją.

Nasza historia

Ambitny zakład

Historia marki Bobochic zaczyna się w 2015 roku w paryskiej kawiarni, pomiędzy dwoma założycielami marki : Sébastien i Emmanuel. Oboje są zafascynowani branżą meblarską, a ich plan to zacząć wszystko na nowo i założyć własny biznes, ale ryzyko jest duże, rynek jest trudny, a główne marki są potężne. Decydują się jednak na rozpoczęcie nowej działalności, bez większej sieci kontaktów w branży, aby stworzyć coś nowego, co może bardziej odzwierciedlać ich pasje.

Śmiałość to hasło przewodnie tej młodej francuskiej marki. Sébastien i Emmanuel bardzo szybko wyrabiają sobie renomę i wyróżniają się na rynku. Nie wahają się postawić swoje kanapy pod wieżą Eiffla, u podnóża Łuku Triumfalnego lub obok Luwru, nie bez trudności, pracując dzień i noc w swoim studio pod dachami Paryża. 
Ich praca się opłaca i po pewnym czasie nadszedł ważny punkt zwrotny, gdy zostali wybrani spośród dziesiątek tysięcy firm na całym świecie, aby dołączyć do największego inkubatora start-upów, Station F.

Notre histoire

Inkubator pozwala firmie rozwijać się i zdobywać doświadczenie.

Firma Bobochic powstała się w Internecie i to właśnie poprzez sieci społecznościowe marka uwodzi i stopniowo ugruntowuje swoje miejsce. Główną misją firmy jest oferowanie designerskich mebli dla wszystkich, bez obniżania jakości produktów i usług towarzyszących.

Dziś marka jest liderem w swojej dziedzinie, rozwijając się w twórczej atmosferze oraz integrując taniec do swojej komunikacji medialnej, każdego dnia zapisuje nową stronę w swojej historii, urozmaicając się i czerpiąc inspirację z rosnącej społeczności.

Notre histoire

Nasze inspiracje

Smak piękna

Wraz z naszymi projektantami staramy się nadać naszym meblom duszę i autentyczność. 
Tak jak Ty kochamy smak piękna, nasze kolekcje tworzone są z niezwykłą starannością. Liczy się każdy szczegół, od wyboru modelu po tkaniny, w tym materiały. Nasza marka opowiada się za różnorodnością w różnych stylach, takich jak artystyczny szyk, skandynawski czy współczesny. Codziennie inspirują nas trendy w modzie, ale także w biżuterii lub technologii, aby zaoferować Ci najlepsze projekty.

Ponadto nasze warsztaty pozwalają nam zaoferować naszym klientom produkty komfortowe, jakościowe, a przede wszystkim trwałe, stawiając na wysokiej jakości produkcję, prowadzoną w tradycyjny sposób.

Tutaj nic nie jest dla Ciebie za piękne!

Nasze kanapy  Nasze dekoracje

Zakupy z Bobochic

Doświadcz w pełni zakupów on-line!

Każdy z nas doświadczył problemów w zakresie zakupów on-line. Aby temu zaradzić, bardzo poważnie traktujemy doświadczenie klienta w Bobochic, od zamówienia do dostawy. Dlatego każdego dnia pracujemy nad tym, aby zapewnić Ci jak najlepsze opcje podczas zakupów. 
Aplikacja Bobochic 3D ma na celu ułatwienie Twojej projekcji w projektach wyposażenia, oferując bezpłatnie szeroką gamę naszych produktów dostępnych w 3D bezpośrednio w Twoim telefonie! W przypadku dostawy oferujemy usługę premium polegającą na rozpakowaniu mebli, zainstalowaniu z odzyskiem starych mebli.

Ale to nie wszystko - uruchamiamy nasz program sponsorski w Klubie Bobochic z ekskluzywnymi przywilejami, ofertami specjalnymi i możliwością otrzymywania bonów kumulacyjnych.

Nie wahaj się, dołącz do nas!

Pobierz aplikację na Androida   Pobierz aplikację IOS

Nasze zobowiązania

Świadoma i zaangażowana marka

Jako francuska marka jesteśmy zaangażowani i mobilizujemy się wraz z Instytutem Pasteura, przekazując 5 euro z każdej sprzedaży na badania, w szczególności na nową kolekcję materacy
Jesteśmy dumni, że mogliśmy zebrać dzięki Waszej pomocy darowizny w wysokości ponad 4400 euro na badania przeciwko koronawirusowi i kontynuujemy nasze codzienne zobowiązania, przedłużając nasze darowizny w perspektywie długoterminowej.

Dowiedz się więcej   Nasza darowizna

Notre histoire

Filozofia firmy Bobochic

Sébastien Réa, Co-fondateur de Bobochic Paris

Sébastien Réa, Współzałożyciel marki Bobochic Paris

Zdałem sobie sprawę, że dziś nie jest łatwo kupić meble w sieci, zwłaszcza gdy nie można ich zobaczyć i dotknąć. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wysokiej jakości zdjęcia, filmy i przewodniki po zakupach, aby meble, które widzisz za ekranem, wyglądały dokładnie tak samo w Twoim salonie.

Zobacz wywiad