Dostawa gratis

COCOONE

COCOONE prosta sofa, otwierana ekspresowo

4 499 zł

Kolor :

(5)

Wymiary

Dostawa w ciągu 15 dni roboczych

4 499 zł

46 Pozycje

Dostawa w ciągu 15 dni roboczych

Zdjęcia klientów

Sofa jest najważniejszym elementem w Twoim salonie. Łączy rodzinę, przyjmuje przyjaciół i daje odpocząć dzieciom. Aby każdy model odpowiadał Twoim pragnieniom, tworzymy własne style sof wraz z naszymi zespołami projektowymi. Wszystkie kreacje są rejestrowane w całej Europie, co czyni sofy Bobochic wyjątkowymi. Każda sofa jest przedmiotem rocznej pracy, aby zaoferować Ci to, co najlepsze. Materiały, kształty, tkaniny i technologie są dobierane z precyzją, aby Twój salon wyglądał jak Ty, w każdym szczególe, a jednocześnie był wygodny, konwencjonalny i przede wszystkim dobrej jakości.

KOLEKCJA COCOONE

Sofa COCOONE żyje zgodnie ze swoją nazwą. Daj się otulić jej komfortem. Bardzo przytulna i miękka, zaprasza do odpoczynku i relaksu. Tkanina jest poddana obróbce, co nadaje jej czystemu wzornictwu lekki akcent vintage. Wysokiej jakości włókno silikonowe będzie służyć Twojej sofie przez lata. Możesz rozłożyć sofę w zaledwie kilka sekund dzięki jej ekspresowemu odchyleniu. Ten model jest wyposażony w prawdziwy materac piankowy o wymiarach 140X200 cm do codziennego spania! Nie wahaj się, ta sofa jest stworzona dla Ciebie.

ZALETY SOFY COCOONE

3-osobowa sofa z duchem kokonu. Jej zaokrąglone linie oraz poduszki na siedzisku i oparciu wypełnione włóknem silikonowym zapewniają wysokiej jakości komfort. Jej drewniane nogi wniosą do Twojego wnętrza skandynawski akcent.

Łatwo ją złożyć/rozłożyć w kilka sekund dzięki mechanizmowi ekspresowego otwierania.Materac ma wymiary 140 x 200 x 12 cm.

Produkt

Zobacz więcej
Paiements sécurisés Wszystkie nasze płatności są bezpieczne
Livraison Specjalistyczna dostawa po wcześniejszym umówieniu
Eiffel Know-how francuskiej marki