-5% kod LATO5

MONACO

MONACO ekspresowo otwierana prosta sofa rozkładana z gładkiej tkaniny

5 849 zł

Kolor :

(10)

Wymiary

Dostawa w ciągu 35 dni roboczych

5 849 zł

17 Pozycje

Dostawa w ciągu 35 dni roboczych

Zdjęcia klientów

Sofa jest najważniejszym elementem w salonie. Zrzesza rodzinę, zaprasza przyjaciół i pozwala dzieciom odpocząć. Aby mieć pewność, że każdy model odpowiada Twoim oczekiwaniom, wraz z naszymi zespołami projektowymi tworzymy własne style sof. Wszystkie kreacje są rejestrowane w całej Europie, co czyni sofy Bobochic wyjątkowymi. Każda sofa jest przedmiotem rocznej pracy, aby zaoferować Ci to, co najlepsze. Materiały, kształty, tkaniny i technologie są dobierane z precyzją, tak aby Twój salon wyglądał jak Ty, w każdym szczególe, a jednocześnie był wygodny, przytulny i przede wszystkim dobrej jakości.

KOLEKCJA MONACO


Zaproszenie do relaksu gwarantuje sofa MONACO z dwoma zagłówkami z tyłu. Jego czyste linie i miękka tkanina wprowadzą ciepło do Twojego domu. Będzie idealny dla rodziny lub przyjaciół.

Ta sofa ma nowoczesny wygląd, jest prosta i stylowa. Bardzo praktyczny i funkcjonalny, z materacem o wymiarach 140x190 cm dla dwóch osób, z metalowym mechanizmem z pasami w części nożnej. Ciesz się prawdziwym materacem o grubości 12 cm i gęstości pianki 28 KG/M3, który zapewnia długotrwały komfort.

Regulowane zagłówki zapewniają wysokiej jakości komfort. Siedzisko wykonane z pianki HR 30 kg/m3 zapewnia wielogodzinny relaks na sofie.

Tkanina, z której wykonana jest sofa, posiada certyfikat OEKO-TEX®.

Produkt

Zobacz więcej
Paiements sécurisés Wszystkie nasze płatności są bezpieczne
Livraison Specjalistyczna dostawa po wcześniejszym umówieniu
Eiffel Know-how francuskiej marki
Fermer