Dostawa gratis

MONACO

Odwracalny narożnik rozkładany MONACO z gładkiej tkaniny

6 299 zł

Kolor :

(10)
  • Kiedy jesteś
    przed sofą.

Dostawa w ciągu 35 dni roboczych

6 299 zł

8 Pozycje

Dostawa w ciągu 35 dni roboczych

Zdjęcia klientów

Sofa jest najważniejszym elementem w salonie. Zrzesza rodzinę, zaprasza przyjaciół i pozwala dzieciom odpocząć. Aby mieć pewność, że każdy model odpowiada Twoim oczekiwaniom, wraz z naszymi zespołami projektowymi tworzymy własne style sof. Wszystkie kreacje są rejestrowane w całej Europie, co czyni sofy Bobochic wyjątkowymi. Każda sofa jest przedmiotem rocznej pracy, aby zaoferować Ci to, co najlepsze. Materiały, kształty, tkaniny i technologie są dobierane z precyzją, tak aby Twój salon wyglądał jak Ty, w każdym szczególe, a jednocześnie był wygodny, przytulny i przede wszystkim dobrej jakości.

KOLEKCJA MONACO
Zaproszenie do relaksu gwarantuje sofa MONACO z dwoma zagłówkami z tyłu. Jego czyste linie i miękka tkanina wprowadzą ciepło do Twojego domu. Łatwo i szybko można go przekształcić w podwójne łóżko dla przyjaciół.

OPIS SOFY
Ta sofa ma nowoczesny wygląd, łączący prostotę i styl. Bardzo praktyczne i funkcjonalne, z materacem o wymiarach 140x190 cm i metalowym mechanizmem z pasami w części nożnej. Ciesz się prawdziwym materacem o grubości 12 cm i gęstości pianki 28 KG/M3, który zapewnia długotrwały komfort.

Jest on również wyposażony w schowek pod meridianem. Regulowane zagłówki zapewniają wysokiej jakości komfort.

Tkanina, z której wykonana jest sofa, posiada certyfikat OEKO-TEX®.

Kąt nachylenia sofy wybiera się zawsze wtedy, gdy stoi się przed nią. Aby wybrać kąt nachylenia sofy, wystarczy spojrzeć na zdjęcie na karcie produktu. Pokazuje on, jak będzie wyglądać sofa, gdy użytkownik stanie przed nią.

Produkt

Zobacz więcej
Paiements sécurisés Wszystkie nasze płatności są bezpieczne
Livraison Specjalistyczna dostawa po wcześniejszym umówieniu
Eiffel Know-how francuskiej marki